تعمیرات تخصصی برای محصولات اپل

تیم اداری و فنی ما برای برطرف کردن دغدغه های طرفداران اپل در کشورمان سعی کرده است تا پشتیبانی کاملی از محصولات مختلف این شرکت داشته باشد و شما کاربران همواره می توانید با مراجعه به مرکز ما از صحت دستگاه خود اطمینان حاصل کنید.

1800+
تعمیرات انجام شده
1100+
مشتریان ما

تعمیر گوشی آیفون

برطرف کردن تمامی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های اپل در مرکز نمایندگی آیفون اپل توسط کارشناس مجرب.

تعمیر مک بوک اپل

یکی از مهم ترین خدمات ما برای تعمیرات مک بوک اپل استفاده از بهترین تیم فنی در این زمینه می باشد که با گذارندن دوره های تخصصی ...

تعمیر آیپاد اپل

تعمیر آی پاد اپل به دلیل ساختار خاصی که این محصولات دارند و البته با توجه به تفاوت هایی که نسبت به دیگر محصولات شرکت های...

تعمیر مک بوک ایر

مک بوک ایر اپل که به دلیل ضخامت کم و وزن بسیار عالی که دارد از جمله لپ تاپ های پرطرفدار بازار می باشد که تعمیرات آن در مرکز ما به صورت تخصصی انجام می شود.

تعمیر آیپد اپل

اگر برای تعمیرات آیپد اپل خود با دغدغه ها و تردید های مختلفی رو به رو هستید می توانید از خدمات مرکز ما برای تعمیرات آیپد اپل استفاده نمایید.

لوازم جانبی اصل

با خرید لوازم جانبی اپل از مراکز مجاز و معتبر به صورت اصل و اورجینال می توانید کیفیت و دوام محصولات خود را برای کارایی بهتر تضمین نمایید.
برای رفع تمامی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه خود همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خدمات ما در نمایندگی آیفون اپل

پشتیبانی و تعمیر محصولات اپل معمولاً به تخصص و مهارت های بالایی نیاز دارد که در همین راستا در این مرکز از افراد متخصص و ماهر که آشنایی کاملی با تکنولوژی ها و فناوری های استفاده می شود.

خدمات ارائه شده در دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری برای پشتیبانی کامل از این محصولات انجام می شود و همه ی محصولات اپل از جمله گوشی های آیفون در مدل های مختلف پس از عیب یابی کامل برای رفع نقص های به وجود آمده یا تعویض قطعات به بخش مربوط ارجاع داده می شوند.

تعمیر قطعات با استفاده از تجهیزات روز دنیا انجام می شود و تمامی تعمیرکاران مرکز برای این کار دوره های آموزشی مختلفی را با موفقیت پشت سر گذاشته اند.

زمانی که یکی از قطعات محصول شما به دلیل عدم کارایی و یا بالا بودن هزینه های تعمیرات، نیاز به تعویض کامل داشته باشد، تیم مشاوره ای مرکز ابتدا تمامی راهنمایی های لازم در مورد ارزش اقتصادی این کار را برای شما بیان نموده و سپس نسبت به تعویض قطعه ی مورد نظر با یک قطعه ی اصلی اقدام می نماید.

قطعات استفاده شده در این مرکز همگی به صورت اصل و اورجینال بوده و کارایی دستگاه بعد از تعمیر از طریق آن ها تضمین شده می باشد.

علاوه بر خدمات مربوط به تعمیر گوشی های آیفون اپل، تعمیرات دیگر محصولات این شرکت مانند لپ تاپ های مک بوک، آیپد و آیپاد نیز در این مرکز در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ها در دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری انجام می شود.

در پایان تعمیرات که با کمترین هزینه برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است، یک گارانتی معتبر تعمیر نیز برای تضمین کیفیت بالای تعمیرات انجام شده ارائه می شود.

اعتماد شما مهم ترین سرمایه ی ما برای برطرف کردن نیاز های شما و پشتیبانی کامل از محصولات اپل در محدودیت ها و تحریم های جاری کشور می باشد.

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید